Belle Perez: “Ik haal hier veel energie uit”
Bijna zeven maanden geleden overleed de man van Belle Perez, de zangeres is sinds kort terug aan het optreden maar bij het management van Belle vernemen we dat de zangeres voorlopig nog geen interviews geeft.
Interviews met kranten en weekbladen zijn voorlopig nog niet aan de orde, al reageert de zangers wel op vragen die er komen bij radio-optredens. Zo was de zangeres uit Herenthout donderdag te gast bij Radio 2 in Blankenberge waar zij een kort optreden gaf.
“Ik ben eigenlijk heel blij dat ik weer op het podium sta”, reageert de zangeres wanneer zij de vraag krijgt hoe het nu eigenlijk met haar gaat. “Dat voelt heel fijn, heel vertrouwd. Muziek blijft therapie.”
“Je kan met muziek terug naar het verleden gaan. Je kan in het heden staan, je kan ook een beetje in de toekomst kijken”, klinkt het verder.
“En ik voel dat ik momenteel heel veel energie haal uit mijn optredens. Mentale energie vooral. Want het is energieslopend, dat moet ik eerlijk toegeven. Maar stapje voor stapje…”
“Ik voel nog altijd heel veel liefde van heel veel mensen”, gaat de zangeres verder terwijl zij naar de vele mensen in het publiek kijkt.
De zangeres krijgt dagelijks nog heel wat berichten en dat doet haar deugd.
