Aicha (Boer Zkt Vrouw): “Ik heb voor mezelf de knoop doorgehakt”
Het sprookje van boer Alberic en Aicha begon mooi. De twee werden dankzij ‘Boer Zkt Vrouw’ verliefd op elkaar en de twee startten een relatie.
Helaas kwam er een einde aan die relatie, na anderhalf jaar. Aicha zett er een punt achter.
Op Instagram schreef Aicha het volgende na de breuk: “Als de afstand te ver is om af te spreken, dan gaat het zelden over kilometers, maar bijna altijd over prioriteit, moeite en motivatie.”
Aicha wilde het er eigenlijk niet over hebben. Maar door de vele vragen die ze kreeg, geeft ze toch wat meer uitleg in Het Laatste Nieuws.
“Ik zie Alberic nog heel graag, maar ik heb voor mezelf de knoop doorgehakt: het kan zo niet verder. Ik begon mezelf weg te cijferen: een grote fout die ik blijkbaar telkens opnieuw maak in relaties.”
Alberic vond het prima om Aicha maar twee dagen in de week te zien. Maar voor Aicha was dat te weinig. Ze overwoog zelfs om naar zijn streek te verhuizen en daar vanaf nul een hondenkapsalon te starten.
“Zolang ik maar samen met Alberic een echt leven kon opbouwen. We zouden op zoek gaan naar een boerderij waar mijn 35 honden konden leven. Hij sprak zelfs over trouwen, maar het bleef bij woorden en loze beloftes. Ik kocht een gepersonaliseerde ring en ketting met onze initialen om hem te tonen dat ik écht met hem verder wou, maar ik vrees dat de echte liefde meer van mijn kant kwam en dat ik voor hem gewoon 'mooi meegenomen' was.”