.

Vandaag in het verleden

2021

In de Ultratop 50 stijgt Riton x Nightcrawlers feat. Mufasa & Hypeman met het nummer 'Friday' door naar de eerste plaats van de Ultratop 50. 

2014

De Vlaamse acteur Bob Stijnen overlijdt op 74-jarige leeftijd. Hij speelde onder andere Sander in 'Nonkel Jef' en gaf gestalte aan François Van den Bossche in 'Familie'. 

1993

Er zijn ook in Nederland prachtige nummers gemaakt. Neem nu 'Mr. Blue' van René Klijn. Met dat liedje kwam René op 10 april 1993 op de eerste plaats van de Nederlandse Top 40 te staan. Dat smaakte zo goed bij het Nederlandse publiek dat Klijn daarvan 5 weken lang mocht genieten. 

1982

Er stonden in de lange geschiedenis van de Nederlandse Top 40 verschillende instrumentale nummers op de eerste plaats. Op 10 april 1982 steeg '(Aurora' van Nova naar die eerste plaats door, goed voor 2 weken nummer één. 

1970

Paul McCartney kondigt aan dat hij uit The Beatles stapt. 

1962

De avonturen van Fred, Wilma, Betty, Barney, Pebbles, ... van The Flintstones zijn voor het eerst op de Nederlandse televisie te zien.