.
Andy Peelman
dinsdag 16 juni 2026 12:40

Andy Peelman: “Als ik ergens geen zin in heb, doe ik het niet”

Heel eenvoudig

Veertig worden, het heeft ongetwijfeld zijn voordelen, maar ook een heleboel nadelen. Zo word je slaapkwaliteit er niet meteen beter op. Zeker niet bij Andy Peelman.

“Ik kruip vaak rond één uur 's nachts in bed en om half acht word ik wakker. Ik weet van mezelf dat ik heel onrustig en slecht slaap. Ik heb me al eens in de namiddag met de auto aan de kant moeten zetten voor een powernap, anders was ik achter het stuur in slaap gevallen”, geeft hij toe in Story.

Op een powernapje zou Andy dus zeker ja zeggen. Maar dat zegt hij niet zomaar op alles. Het is soms wikken en wegen.

“Een ja voor jezelf is een neen voor een ander. Als ik ergens geen zin in heb, dan doe ik het niet, terwijl ik het vroeger misschien wel gedaan zou hebben. Het zorgt voor meer rust in mijn hoofd.”

Bio van Andy Peelman

Meer Over:

Andy Peelman