Annie Geeraerts moest vechten voor haar geluk
In maart 2025 moest ‘Familie’-actrice Annie Geeraerts afscheid nemen van haar levensgezel Paul, met wie ze nog bijna tien jaar een nieuwe liefde mocht beleven na de dood van haar echtgenoot René.
“Ik ben in 1953 met René getrouwd”, blikt de actrice terug in Dag Allemaal. “Daarvóór heb ik nog wel iemand gekend, maar die was acht jaar ouder. Met hem had ik het gevoel dat ik er niet klaar voor was om me te binden. Hij vond niet dat ik met theater bezig moest zijn, ‘want dat zijn geen goeie mensen’. Ach, die relatie was buiten mij om geregeld”, zegt Annie.
“Die man is naar mijn vader gegaan om mijn hand te vragen. Ik werkte toen niet, en hij had een vaste job bij de spoorwegen. Mijn vader dacht wellicht: ‘Da’s weer één voor wie we niet meer hoeven te zorgen.’ Maar na een jaar heb ik een einde aan die relatie gemaakt, en toen ben ik René tegengekomen. Wij zijn meer dan 50 jaar getrouwd geweest, tot aan zijn dood in 2007”, aldus Annie.
