.
Luc Appermont en Bart Kaëll
donderdag 30 juli 2026 18:00

Bart Kaëll: “Daarna is het definitief gedaan”

Het is mooi geweest

Binnenkort gaan Bart Kaëll en Luc Appermont opnieuw het theater in. Het is een herneming van hun ‘Samen Onderweg’-show, maar dan wel een aangepaste versie.

“Het zal met enkele verhalen en liedjes zijn die Luc nog niet eerder bracht. We brengen die voorstelling omdat we het allebei fijn vinden om samen onderweg te zijn. Dat gaan we tien keer doen en daarna is het definitief gedaan”, klinkt het in Tv Familie.

Een vervolg komt er niet. Bart en Luc zijn ervan overtuigd dat ze al hun verhalen hebben verteld en willen eindigen in schoonheid.

Maar eerst wacht Bart nog een drukke zomermaand met een heleboel optredens die hij moet afwerken. Al is het niet meer zo druk als vroeger.

“Ik heb verschillende keren nee gezegd. Drie of meer optredens per dag doe ik niet meer. Niet omdat ik het niet kan, maar omdat ik er geen extra plezier uit haal. Integendeel, het geeft extra stress. Ik wil zorgen dat mijn stem goed blijft en dat ik niet over mijn grenzen ga.”