Camelia (Real Housewifes Of Antwerp): “Ik schrok toen het gebeurde”
Vlaanderen heeft er een nieuwe Antwerpse huisvrouw bij. In het tweede seizoen van ‘The Real Housewifes of Antwerp’ maken we kennis met Camelia Huls.
In Humo vertelt ze hoe ze bij het programma is terechtgekomen. Dat komt door Kiki Rom Colthoff, die al in seizoen één te zien is.
“Ik leerde haar kennen in Miami. We wonen in dezelfde buurt. Kiki wist dat ik, als guilty pleasure, graag naar de Amerikaanse 'Housewives' kijk. Dus op een dag vroeg ze me of ik niet samen met haar wilde meedoen aan het tweede seizoen van 'The Real Housewives of Antwerp'.”
Camelia was niet meteen overtuigd en heeft heel lang over het voorstel van Kiki moeten nadenken. Tot ze dan toch besloot om ervoor te gaan.
“In het leven moet je soms eens iets geks doen, vind ik. Alleen zo kun je groeien als mens, hè?”
Een nieuwe housewife was meteen de ideale gelegenheid voor een eerste samenkomst voor seizoen twee. Dat het meteen drama ging zijn, had Camelia niet verwacht.
“Ik wist uiteraard wel dat dit nu eenmaal het concept van de serie is, maar toch schrok ik toen het voor mijn neus gebeurde. Ik had het gevoel dat ik in een infantiele telenovelle was beland.”