.
Chris Lomme
zondag 30 november 2025

Chris Lomme: “Ik heb een opblaaspop overwogen”

Geen goede optie

Een tijdje geleden werd Chris Lomme beroofd van haar portefeuille. Het was helaas ook niet de eerste keer dat Chris werd beroofd. Het gebeurde nog een keertje, langer geleden, toen ze gewoon op de planken stond.

“Toen ik terug in mijn loge kwam, was alles weg. Sindsdien neem ik tijdens voorstellingen altijd mijn handtas mee”, blikt ze terug in Dag Allemaal.

En ook de ruit van haar auto werd een keertje ingeslagen, waarbij ze van haar spullen werd beroofd. En dat terwijl ze gewoon even snel naar het toilet was.

“Toen besloot ik dat ik voortaan altijd iemand in mijn passagiersstoel wil. Ik overwoog om naar een seksshop te gaan om daar een opblaaspop voor te kopen, maar die hebben allemaal hun mond open. Uiteindelijk kreeg ik van iemand een etalagepop. Ik gaf haar een sjaal op haar hoofd, wat schmink, en zo leek het alsof er iemand naast me zat. Ik ben sindsdien nooit meer overvallen. Slim, hé?”

Bio van Chris Lomme

Meer Over:

Chris Lomme