Clémentine Caron: “Ik kon anderhalve maand niks eten”
Als iemand weet hoe zwaar het kan zijn om met een angststoornis te leven, dan is het Clémentine Caron wel. Zij leeft al jaren met angststoornissen en paniekaanvallen.
“Twee jaar geleden zat ik in een extreem angstige periode. Anderhalve maand lang kon ik bijna niets eten. Ik ben toen op skivakantie geweest en ben in die week misschien drie keer buitengekomen”, blikt ze terug in De Morgen.
Clémentine kan nu beter omgaan met haar angsten en weet hoe ze die moet aanpakken.
“Ik denk dat ik moet accepteren dat ik een eerder angstig mens ben. Ik moet de angst niet laten verdwijnen, maar relativeren.”
Caron staat vaak in de spotlights en vindt vaak steun bij haar publiek. Ze praat dan ook openlijk over haar problemen in de video’s die ze maakt.
Maar het is ook wel een feit dat ze er een beetje mee moet leren leven. Ook al is dat niet makkelijk.
“Het is moeilijk om met dat stemmetje in mijn hoofd te leven, maar ik probeer het niet de overhand te laten nemen."