Clouseau brengt ode aan de kracht van muziek met ‘Ik Zing’ in Beste Zangers
In het populaire tv-programma Beste Zangers brengen artiesten elkaars nummers in een nieuwe versie. Tijdens de aflevering rond Zoë Livay koos Clouseau voor een cover van haar hit ‘Ik Zing’, waarmee ze meteen voor een van de meest feestelijke momenten van het seizoen zorgden.
Met hun aanstekelijke interpretatie zetten Koen en Kris Wauters de boodschap van het nummer extra kracht bij. “Wij hebben allemaal het geluk dat we het leukste beroep van de wereld hebben, we mogen zingen”, klinkt het bij de broers.
Die liefde voor muziek spat van hun versie af en maakt helemaal duidelijk waarom ‘Ik Zing’ zo'n bijzondere keuze was binnen Beste Zangers. Een warme, energieke uitvoering die perfect past bij de positieve sfeer van het nummer én bij Clouseau zelf.
