
Dina Tersago: “Ik heb hulp moeten zoeken”
Een perfectionist zijn, het kan zowel positief als negatief zijn. Bij Dina Tersago heeft het haar toch wel al eens parten gespeeld.
“Het zorgde voor veel faalangst. Ik heb echter hulp gezocht en ben ermee aan de slag gegaan. Op zich is de wil om iets perfect te doen niet slecht, je moet er alleen voor zorgen dat het je niet gaat verlammen. Anders maak je jezelf ongelukkig. Dus heb ik moeten leren om dat toch los te laten”, zegt ze in Primo.
Natuurlijk kan niet alles fantastisch zijn, dat is bijna onmogelijk. Af en toe een momentje waarop je dat denkt, kan al heel leuk zijn.
“Ik heb zeker zo'n momenten. Te beginnen met mijn kroning tot Miss België in 2001. En zo zijn er nog. Daar tussenin zijn er ook momenten waarin ik in een dipje raakte. Dat zal nog gebeuren, maar da's oké. Ik heb dat leren aanvaarden. Je mag af en toe ongelukkig zijn, maar ik vertrouw erop dat na zo'n periode altijd wel weer een betere periode aankomt.”