Dit doet Jan Schepens niet graag
Acht jaar geleden stond Jan Schepens voor het eerst op de planken met zijn oudste dochter Manou, nu is het de beurt aan zijn jongste dochter Milla.
De twee zijn te zien in de spraakmakende musical ‘November 89’ over het leven achter de Berlijnse Muur.
Jan speelt de oudere versie van de hoofdrol, gespeeld door Lucas Geldof. Milla maakt op haar beurt dan weer deel uit van de jongerencast.
“Heel lang geleden werd ik al gevraagd voor deze productie”, vertelt Jan desgevraagd aan het tijdschrift Story. “Ik heb gelukkig geen auditie moeten doen, want ik doe dat niet graag. Ook al hoort het bij onze job”, beseft hij.
Daar weet dochter Milla alles van: “Na twee rondes mocht ik meedoen met het ensemble. Zo’n auditie is best stresserend, maar ik probeer het los te laten”, deelt ze.
“Hetzelfde voor de teleurstelling achteraf wanneer je de rol niet hebt”, besluit de jonge actrice die met deze rol dus in de voetsporen van papa Jan Schepens en mama Katja Retsin stapt.

