
Dit is niks voor Kenji Gooris
Voor de vierde editie van het VTM 2-programma ‘Expeditie Gooris’, gingen Sam Gooris, Kelly Pfaff en hun kinderen Shania en Kenji Down Under. Het verslag van deze reis kunnen we volgen in ‘Expeditie Gooris in Australië’.
Aan TV Familie vertelt Kelly dat het deze reis vooral zoon Kenji geweest is die uit zijn comfortzone moest stappen: “Iets op of onder water, of zelfs maar op een kleine hoogte? Dat is niets voor hem”, zegt ze. “Daarom moet Kenji regelmatig zijn grenzen verleggen. Enerzijds doen we dat ook bewust, omdat hij dat zelf ook wil, anderzijds letten we er wel op dat we niet overdrijven.”
“Nu, Australië is een land met veel avontuurlijke mogelijkheden, en dat maakte het voor Kenji extra uitdagend”, gaat Kelly verder. “Zo deden we aan scubaduiken, wat voor Kenji echt een mijlpaal was. Het was mooi om te zien hoe hij, ondanks zijn angst, toch van de ervaring genoot”, besluit de trotse moeder.