.
Peter Van De Veire
dinsdag 5 april 2022

Dit is waarom Peter Van de Veire stopte met de ochtendshow

Zijn afscheid werd gevierd met een groot feest

Het was even schrikken toen Peter Van de Veire aankondigde dat hij zou stoppen met de ochtendshow op MNM. Maar voor Peter is daar een heel logische verklaring voor. Hij wordt dit jaar 50, en vroeg opstaan is niet meer zo gemakkelijk als vroeger.

‘Zo’n ochtendshow is best pittig. En met ouder worden moet je meer discipline aan de dag leggen om op tijd in je bed te kruipen en meer rust in te bouwen. Maar dat was niet de reden. Toen we in 2009 met MNM begonnen, nam ik me voor dit tien jaar te doen. Maar in 2019 stopte Julie Van den Steen en vroegen de bazen me om nog even door te doen”, legt Peter uit in Story.

Voor Peter geen probleem en hij deed er nog enkele jaren bij. Maar daar komt nu dus definitief een einde aan. Maar niet voordat alles werd afgesloten met een groot feest in het Sportpaleis. “Voor alle duidelijkheid: ik heb daar zelf niet om gevraagd. Dat vind ik net iets te veel eer. Ik wilde eigenlijk al eind vorig jaar stoppen, maar de netmanager zei dat er nog een opportuniteit was om begin april iets te doen in het Sportpaleis.. Het werd een bedankfeest voor onze luisteraars, geen afscheidsfeest voor mij.”

Bio van Peter Van de Veire

Meer Over:

Peter Van de Veire