Dit keer meer geluk voor Simen Schuddings (Blind Getrouwd)
Simen Schuddings had veel hoop in ‘Blind Getrouwd’ en al helemaal toen hij werd gekoppeld aan Larissa.
Helaas bleven de verliefde gevoelens bij Larissa weg en bleef Simen achter zonder partner.
Gelukkig krijgt hij dankzij ‘Blind Getrouwd: Second Chance’ een nieuwe kans om een geschikte partner te vinden.
Binnenkort gaat hij op date met 4 vrouwen die interesse in deze man hebben. Uit deze 4 dames kiest hij één iemand uit met wie hij gaat samenwonen.
De grootste troef van Simen? Ongetwijfeld zijn humor. Maar hij is ook open en eerlijk en blijft geloven in een sterke connectie met iemand.
Simen is klaar om opnieuw de liefde toe te laten en weet hij meer dan ooit hoe hij over zijn gevoelens moet praten.
Of hem dat ook een partner oplevert, dat valt nog af te wachten. De inschrijvingen staan nog open en misschien heb jij wel interesse in Simen?
Zo ja, schrijf je dan zeker in op vtm.be