Ella Leyers: “Het voelt nu een beetje als mijn programma”
Al 4 jaar lang mag Ella Leyers zich de presentatrice noemen van ‘De Ideale Wereld’. Ze doet het nog altijd vol overgave, ook al wordt ze elke dag geconfronteerd met het nieuws van de dag.
“Ik denk dat om het even welke job met de jaren makkelijker wordt. In het prille begin was ik altijd heel moe. Dat was zo'n nieuwe job, met zoveel nieuwe prikkels die op me afkwamen. Net zoals je helemaal kapot bent als je gaat citytrippen in een nieuwe stad, met al die nieuwe indrukken. Nu zit de routine er veel meer in. Kruipt dat in mijn vel? Nee, ik moet zeggen dat ik De Ideale Wereld een heel leuke plek vind”, zegt ze in Het Laatste Nieuws.
Ella had twee straffe mannelijke voorgangers: Otto-Jan Ham en Jan Jaap van der Wall. Ze wil niet onderdoen voor hen.
“Het begint nu een beetje aan te voelen als mijn programma. Hoewel Otto-Jan Ham het vanaf het begin meemaakte en het ergens altijd zijn kindje zal zijn, vind ik het niet meer dan logisch dat je dat niet na één jaartje al beëindigt. Zolang ik ruimte voel om te groeien en te verbeteren, zie ik geen reden om te stoppen. Het gaat me er vooral om dat ik het minstens even lang wil doen. Minder lang zou bijna als een zwakte worden ervaren; alsof ik het niet zou kunnen, willen of volhouden. De eerste presentator deed het vijf jaar, de tweede vier jaar. Dat is duidelijk de standaard. Over een jaartje zit ik in dezelfde schuif."

