Els en Garry uit 'Boer zkt Vrouw': “Onze kinderen zijn erg blij voor ons”
In het veertiende seizoen van 'Boer zkt Vrouw' vond boer Garry de liefde in de armen van de vrijgezelle Els. Alles leek goed te gaan, maar op een bepaald punt werd hun rugzak te zwaar om dragen. Daarover vertelt het koppel meer in Story.
Fans van het programma keken verbaasd toen het stel tijdens de reünieaflevering vertelde dat ze niet langer samen zijn. Els zou wat tijd voor zichzelf willen, om alles even op een rijtje te zetten. Ze had de dood van haar ex-man drie jaar eerder nog niet volledig verwerkt.
Gelukkig maakte twijfel opnieuw plaats voor liefde en kwamen Garry en Els opnieuw met elkaar in contact. Hun kinderen zijn ook enorm blij dat hun mama en papa opnieuw gelukkig zijn samen.
“Mijn kinderen Sandro en Caro wonen nog bij mij in Tessenderlo. Ze zijn erg blij dat Garry en ik opnieuw samen zijn en gunnen mij echt een partner. Ze hebben Garry al ontmoet, ze zien dat hij een goed mens is. En ik ben ook gelukkig”, zegt Els daarover.
Ook de dochter van Garry is blij voor haar vader. “Mijn dochter vindt dat heel fijn. Ze vond het na drie jaar tijd dat ik iemand leerde kennen”, vult Garry verder aan. Hij en zijn ex-vrouw gingen destijds na 30 jaar huwelijk uit elkaar.