Emi (Boer Zoekt Vrouw): “Ik heb veel stress gehad”
Emi Pellarin en Kim Biets (Boer Zoekt Vrouw) kregen het hard te verduren. Emi werd getroffen door een molazwangerschap en moest daardoor een chemobehandeling krijgen.
De kans was eerst nog klein, maar doordat het zwangerschapshormoon maar niet genoeg daalde, ontsnapte ze er toch niet aan.
“In de week voor kerst kreeg ik de eerste chemobehandeling. In totaal kreeg ik 28 inspuitingen, met vier dosissen per week. Gelukkig vielen de bijwerkingen mee”, zegt ze in Het Laatste Nieuws.
De waarden daalden ondanks de chemo nog altijd niet voldoende en dus werd er getwijfeld over een nog zwaardere chemobehandeling.
“Ik was in paniek. Gelukkig bleek dat uiteindelijk niet nodig, maar ik heb veel stress gehad.”
Gelukkig waren alleen de ouders van Kim en Emi op de hoogte van de zwangerschap. Want Emi had geen behoefte om er veel over te praten toen het misliep.
“In het ziekenhuis kreeg ik psychologische begeleiding. Ik kijk ernaar uit om mijn leven weer op te pakken, maar mentaal ben ik nog niet klaar om weer te gaan werken. Ook de vermoeidheid speelt mij parten.”