.
Eva De Roo

Eva De Roo over vreemdgaan: “Liever dat ik het weet dan dat Jan het achter mijn rug doet” 

Eva De Roo openhartig 

Vorig weekend stond er een mooi interview met Eva De Roo in de krant De Morgen. Aanleiding voor dat interview was de start van het programma ‘Lift You Up’ dat op VTM te zien is. Eva De Roo presenteert dat programma samen met Koen Wauters.

Tijdens het interview komt vreemdgaan ter sprake, Eva De Roo praat er openhartig over. “Ik zou liever hebben dat Jan vreemdgaat en ik het weet, dan dat het achter mijn rug gebeurt”, geeft de presentatrice toe.

En daar heeft zij een goede uitleg voor. “Dan is er niet alleen het feit dat je gekwetst bent doordat iemand iets heeft gedaan wat voor jullie twee gereserveerd was, maar vooral met het feit dat die ander tegen je is blijven liegen”, gaat De Roo verder.

Maar haar man Jan Paternoster kan maar beter niet vreemdgaan. “Ik zou daar niet mee kunnen leven. Dat bedrog zou voor mij een enorme storm betekenen. Want hoe erg is het dat je iemand honderd procent vertrouwt, iemand die in bed zegt dat je de mooiste en enige bent, en dat dat helemaal niet waar blijkt te zijn?”, besluit Eva De Roo in De Morgen.

Bio van Eva De Roo

Meer Over:

Eva De Roo