Familie-actrice Tine Roggeman openhartig over kinderwens
‘Familie’-actrice Tine Roggeman is inmiddels een prille dertiger. Het magazine Primo vraagt zich af of dat betekent dat ze ook al aan een gezin denkt.
“Nee, totaal niet. Die biologische klok voel ik momenteel niet en da’s een gevoel dat mijn vriend en ik delen”, reageert ze. “Ik ben zo bezig met mijn werk en de spontaniteit die daarbij hoort, dat het gewoon niet past in mijn leven.”
“Het is dus een heel bewuste keuze om niet voor een gezin te gaan. Al geniet ik er wel van om met kinderen om te gaan”, benadrukt de actrice.
“Babysitten heb ik altijd graag gedaan, en het lijkt me leuk om een goeie tante of meter te zijn, aldus Tine, die ook eerlijk is over of ze soms het idee heet dat ze zich moet verantwoorden omdat ze geen kinderen wil.
“Ik merk dat mensen soms verwachten dat je kinderen krijgt, vooral omdat je nog jong bent”, zegt ze daarover.
“Gelukkig leggen mijn ouders daar totaal geen druk op, dat scheelt. Gaandeweg merk ik dat die druk afneemt en ik me steeds minder hoef te verantwoorden”, besluit de ‘Familie’-actrice.