Frances Lefebure geeft ja-woord
Frances Lefebure hoefde geen moment na te denken toen ze gevraagd werd om Blind Getrouwd te presenteren, zo kunnen we afleiden uit een artikel in Het Nieuwsblad.
“Omdat ik de grootste fan ben”, geeft Frances eerlijk toe. “Ik heb nog geen enkel seizoen gemist. Ik hou sowieso van datingshows. Of liever: programma's zoals dit en Boer zoekt vrouw of Hotel Römantiek , die niet gaan over ruziemaken, maar waar echt de hoop leeft dat het lukt. Ik kreeg de vraag toen ik terugkeerde uit zwangerschapsverlof. Na een jaar afwezigheid vroeg ik me af: zal ik nog wel werk krijgen? Maar toen ik bij de bazen op de koffie ging, kwam eerst het voorstel voor Over geld gesproken. Ik sprong al een gat in de lucht. En dan 'was er nog iets'. Toen ik nog maar de titel hoorde, riep ik al ja. Zonder te weten wat mijn rol zou zijn. Ik voel me vereerd. Het is wel Blind getrouwd!”
Wanneer de reporter vraagt of het tv-gezicht gelooft dat liefde in puntjes kan worden gevat, geeft Frances aan dat ze door dit programma meer dan ooit gelooft in deze methode. “Omdat er in elk seizoen mensen zijn samengebleven. En je de liefde kunt zien groeien. Uiteindelijk komen in elke relatie de werkpunten naar boven. Of je nu blind start of niet, je moet leren om te communiceren, om te zeggen wat je wilt om zowel voor de ander als voor jezelf te zorgen. En in Blind getrouwd worden de koppels daar vanaf dag één in begeleid, terwijl wij zitten te klooien in de marge.”
