Francisco Schuster: “Mijn keuzes nooit beïnvloed”
Sinds Francisco Schuster bekend raakte via ‘#LikeMe’ is hij fulltime aan het werk. Hij heeft niet het gevoel dat hij iets heeft moeten missen in zijn jeugd. Al voelt het wel soms aan alsof hij toch enkele offers heeft moeten doen.
“Soms wel. Dan zat ik me af te vragen: 'Zouden ze het leuk hebben op dat feestje zonder mij?' Maar dat gevoel heeft mijn keuzes nooit beïnvloed. Integendeel. Alles wat ik nu meemaak, wil ik voor geen geld missen”, zegt Francisco in Het Belang Van Limburg.
Zo kreeg Schuster onder meer de kans om deel te nemen aan ‘The Masked Singer’, maar ook aan ‘Dancing With The Stars’, waar hij tweede eindigde.
“Ik moet zeggen dat ik een flinke weerbots heb gekregen. In de laatste weken deed er een keiharde griep de rond in de wandelgangen van Dancing , en die heeft me op de valreep te pakken gekregen. Ik heb een hele week liggen klappertanden in mijn bed, maar het was meer dan dat: ik moest mentaal afkicken van dat programma. Ik dacht voortdurend: 'Waar is iedereen?' Wat wil je, sinds februari waren wij haast elke dag samen.”