Greet Rouffaer: “Het feest kon helaas niet doorgaan”
Greet Rouffaer kan zeggen dat ze officieel op pensioen is. Alhoewel… stilzitten zit er voor de actrice toch nog niet meteen in.
“Ik vind het allesbehalve saai. Ik ga vaak naar het theater met mijn man Bart. Ook hier thuis hebben we onze bezigheid. De serre en de tuin winterklaar maken, bijvoorbeeld. En ik trek ook vaak naar mijn atelier boven, waar ik schilder en knutsel. Ik ben al cadeautjes aan het maken voor onder de kerstboom”, zegt ze in Het Laatste Nieuws.
En zelf staat ze ook nog altijd op de planken. Tenminste als ze niet ziek wordt natuurlijk.
“Daar waren plannen voor in 2024, maar toen kreeg ik zona, waardoor het feest niet kon doorgaan. Gelukkig komt er wel iets nieuws aan. Vanaf maart start ik met de repetities voor Dubbele pot, een komedie in zaal Elckerlyc in Antwerpen. Daar kijk ik erg naar uit."
