.
Hugo Sigal

Hugo Sigal: “Dan had ik nog getwijfeld” 

Maar nu… 

In 1973 nam Hugo Sigal deel aan het Eurovisiesongfestival samen met zijn vrouw Nicole Josy. Nicole & Hugo braken jammer genoeg geen potten met ‘Baby Baby’.

Helaas is Nicole ondertussen overleden en kunnen ze niet meer samen deelnemen. Maar misschien wil Hugo wel als soloartiest nog eens deelnemen.

“Had je dat 25 of 30 jaar geleden gevraagd, had ik misschien nog getwijfeld. Maar 52 jaar na datum? Voor geen geld ter wereld. Het Songfestival is een beetje een rariteitenkabinet geworden en ik weet niet of ik nog de moed zou vinden om tussen al die jonge artiesten met hun flitsende acts te staan”, geeft hij eerlijk toe in Tv Familie.

Maar wat hem nog meer tegenhoudt is dat hij het zonder zijn Nicole zou moeten doen.

“Het zou héél raar voelen om alleen op dat podium te staan. In mijn theatershow is dat anders, want op de één of andere manier is Nicole dan altijd bij mij. Dat Eurosongcircus hoeft niet meer. Laat dat maar over aan jong talent zoals Red Sebastian...”

Bio van Hugo Sigal

Meer Over:

Hugo Sigal