.
Jan Verheyen

Jan Verheyen: “We kunnen ons niet langer verschuilen”

Hij maakt zich zorgen

De vele stakingen van de laatste tijd, we kunnen er niet meer om heen. Scholen, NMBS, afvalophaling, ze staken allemaal één voor één. De reden? De pensioenmaatregelen die worden getroffen.

“Iedereen kijkt naar zichzelf, terwijl het toch voor ons allemaal stilaan duidelijk moet zijn dat het zo niet verder kán? We zijn een schuldenberg aan het opbouwen voor onze kinderen en kleinkinderen”, reageert Jan Verheyen in Dag Allemaal.

Jan is het duidelijk niet eens met de vele stakingen. Voor hem is er geen enkele manier waarop je al dat staken kan blijven verdedigen.

“We kunnen ons ook niet langer verschuilen achter het meest verkrachte begrip van de afgelopen jaren: verworven rechten. Dat treinbegeleiders en machinisten, met alle sympathie voor die mensen overigens, al op hun 55ste stoppen met werken en dan een pensioen krijgen dat 240 euro hoger is dan dat van de gemiddelde arbeider die daar ook nog eens 12 jaar langer voor moet werken, sorry, dat is een invulling van solidariteit die men mij toch eens mag komen uitleggen.”

Bio van Jan Verheyen

Meer Over:

Jan Verheyen