Jani Kazaltzis: Zij is daar niet het type voor”
Jani Kazaltzis en Inge Onsea zijn allebei ambassadeur van Orange Babies, een organisatie mama’s met hiv en hun baby’s in Afrika willen helpen.
Ze zijn niet alleen allebei ambassadeur maar ook nog eens beste vrienden. Tussen hen is er een unieke chemie en lijken de twee best veel op elkaar.
“Inge is het type dat zich nergens druk om maakt, terwijl ik juist iemand ben die zich over alles zorgen maakt en moeilijk kan relativeren. We houden elkaar in balans. Ik ben graag in Inges gezelschap”, vertelt Jani over hun vriendschap.
En natuurlijk hebben ze ook nog eens hun passie voor mode gemeen. Ook op dat vlak doen de twee veel dingen samen.
“Maar het liefst zijn we gewoon met z'n tweetjes. Dan kunnen we bijvoorbeeld een pot ijs kopen en een ganse avond babbelen over koetjes en kalfjes of de zin van het leven. Als één van ons niet goed in z'n vel zit of door een moeilijke periode gaat, bellen we elkaar soms al om acht uur 's morgens.”