Jens Dendoncker: “Ik had daar wel stress over”
Drie seizoenen geleden nam Jens Dendoncker de fakkel over van Niels Destadsbader als presentator van ‘The Masked Singer’. Het waren grote schoenen voor Jens om te vullen.
“Daar had ik in het begin best wat stress over. Niels is dé publiekslieveling van mijn generatie, met een perfecte uitstraling. Gelukkig hebben we een totaal andere stijl. Hij is de charmante perfectionist, ik ben die rare met een hoekje af en een rauw randje”, zegt hij in Primo.
Maar iedereen is laaiend enthousiast over Jens als presentator van het programma. Iedereen lijkt Niels al helemaal te zijn vergeten.
“Ik voel me ook steeds meer thuis als presentator van de show. Ik ben gegroeid, ook technisch, zoals het werken met een oortje tijdens de show. Dat multitasken kost wat oefening. Voor de uitzending neem ik altijd even de tijd om helemaal tot rust te komen.”