
Jo Vally boos op Radio2
Heel wat Vlaamse artiesten zijn boos. De reden? Het gebrek aan airplay bij Radio2, de grootste radio van ons land. Dat artiesten klagen is niet nieuw, het is van alle tijden. Er zijn quota, maar die cijfers worden volgens heel wat mensen gehaald door het draaien van jongere artiesten. De oude generatie voelt zich in de steek gelaten.
“Het wordt steeds moeilijker voor onze generatie om onze muziek op de radio te krijgen”, vertelt Jo Vally deze week in Dag Allemaal.
“Weet je wat ik via via hoorde? Dat mensen bij de radio zeggen: 'In die oude generatie moet je niet meer investeren, wij draaien dat toch niet meer.' Dan zakt mijn broek af!”, reageert de teleurgestelde zanger uit Meise.
In Nederland blijft de ‘oude garde’ wel op de radio gedraaid worden en draaien ze nog meer populaire Nederlandse muziek. Artiesten als Frans Bauer, Jan Smit, Frans Duijts, Marco Schuitmaker en tal van andere artiesten die van levensliedjes leven, worden er op handen gedragen.