.
Mohsin Abbas en Gwyneth Van Rijn

Kan Mohsin Abbas overtuigen in ‘Dancing With The Stars’

Of zijn z’n mopjes beter

Vlaanderen maakte nog niet zo heel lang geleden kennis met Mohsin Abbas. Hij nam deel aan ‘De Slimste Mens Ter Wereld’ waar hij het tot de finaleweken wist te schoppen. Lukt het hem dit keer ook om de finale te halen samen met professioneel danster Gwyneth Van Rijn?

“In Vlaanderen ben ik de eerste comedian ooit die meedoet aan Dancing with the Stars en alleen dat al geeft een kick. Ik hou van een uitdaging en dansen wordt ons van kleins af aan met de paplepel meegegeven door Bollywood.”

Grappen maken kan Mohsin als de beste, maar hoe voelt hij zich op de dansvloer? Schuiven de voetjes even vlot over de dansvloer als de grapjes uit Mohsin rollen?

“Het blijft uit mijn comfortzone, maar het is een programma waar ik altijd vrolijk van werd als ik ernaar keek. We hebben een hele leuke groep en ik heb maar één doel: mij amuseren terwijl ik me smijt in dit avontuur.

Bio van Mohsin Abbas

Meer Over:

Mohsin Abbas