Kathleen Cools heeft slecht nieuws voor tv-kijkers
Pech voor Kathleen Cools. Na een val van de trap in september had zij gehoopt snel terug op televisie te kunnen verschijnen, maar die plannen moet ze helaas opbergen.
De revalidatie vraagt veel tijd en energie en Kathleen is er nog lang niet klaar voor om nu al opnieuw aan het werk te gaan.
Maar Kathleen laat het hoofd niet hangen en probeert haar lange revalidatie van de positieve kant te bekijken.
“Ik moet me er bij neerleggen, helaas. Maar ik krijg tegelijkertijd ook zoveel in ruil: extra tijd met het schattigste wezentje van de wereld, warmte en rust, bloemen en nog eens bloemen, boeken, zoveel mensen dichtbij, en de liefste mantelzorgers in huis”, schrijft ze op Instagram.
Gelukkig weet ze zo positief te blijven en kan ze toch een beetje genieten van de tijd waarin ze niet moet werken. En voor ze het weet is de dag er dat ze gewoon terug aan het werk kan.