.
Klaasje Meijer
maandag 15 december 2025

Klaasje Meijer: “Dat is nu één van mijn sterke punten”

Ze heeft veel bijgeleerd

Het heeft even geduurd maar Klaasje Meijer zit eindelijk op haar roze wolk sinds de geboorte van haar zoontje Abel. Hij doet het goed en gunt zijn mama en papa hun nachtrust.

“Ik mag eigenlijk niet klagen. Ik geef één voeding per nacht, dus ik kan zelf een aantal uren na elkaar slapen. Ik heb er mijn draai stilletjesaan in gevonden. Als ik Abel in zijn bedje leg, pas ik een ritueeltje toe: ik doe een specifiek nachtlampje aan, ik zing wat en zet white noise op, en dan valt-ie gelijk in slaap”, klinkt het in Het Laatste Nieuws.

Er zijn natuurlijk momenten waarop Abel het wel eens moeilijk heeft. Maar dan probeert mama Klaasje er alles aan te doen zodat hij zich comfortabel zou voelen.

“Soms weet ik het natuurlijk niet en het enige wat ik dan kan doen, is zelf rustig blijven en hem warmte en liefde geven. Dat is alles wat een kind nodig heeft. Als ik zelf gestrest ben, heeft dat effect op hem. De rust kunnen bewaren in een situatie waar je het even niet meer weet? Dat is nu één van mijn sterke punten.”

Bio van Klaasje Meijer

Meer Over:

Klaasje Meijer