
Klaasje Meijer reageert op terugkeer originele K3
Het nieuws dat de originele K3 terug gaat optreden is het showbizznieuws van het jaar voor de fans van K3. Karen, Kristel en Kathleen konden hun ogen niet geloven toen ze zagen dat de ticketverkoop zo snel ging.
Wie ook enthousiast was, was Klaasje Meijer. Zij zat maandag bij Kawtar Ehlalouch in de studio bij ‘Club Kawtar.
“Ik kreeg meteen een heel nostalgisch gevoel”, reageerde Klaasje in Club Kawtar op MNM. “En ik denk heel veel mensen van onze en andere generaties die het gevoel kennen van ‘woow, onze jeugidolen gaan gewoon opnieuw op het podium staan’. Ik was meteen heel nostalgisch toen ik het zag, geeft Klaasje toe.
“Het brengt bij mij heel veel herinneringen naar boven, ik weet zelfs niet waar ik moet beginnen. K3 is gewoon cultureel erfgoed en de originals is natuurlijk waar ik mee opgegroeid ben. En ik vind het bijzonder dat ik het zelf zes jaar van dichtbij heb mogen meemaken”, gaat Klaasje verder.
“Ik denk natuurlijk terug aan de tijd dat ik met Karen en Kristel op het podium heb mogen staan. Die periode was héél bijzonder. En als ik nu denk dat zij dat terug gaan meemaken en dat er al zoveel tickets voor het Sportpaleis en Ahoy zijn verkocht, dat moet echt overweldigend zijn voor hen”
Kawtar Ehlalouch is één van de 200.000 mensen die later dit jaar naar het Sportpaleis zullen trekken. “Ik ben het wel van plan”, besluit Klaasje Meijer op MNM.