![Koen Wauters](/sites/default/files/styles/news_page_details/public/2024-02/TVVV_S9_afl10_001.jpg)
Koen Wauters: “Mensen hadden de bus kapot gemaakt”
De periode waarin Clouseau echt een grote hype was, ligt nu al een tijdje achter hen. Het gebeurde wel vaker dat ze ongezien werden weggebracht of dat hun kleedruimte werd omsingeld door fans.
Zo ook de mobilhome waar ze in terechtkwamen na een optreden bij ‘Tien Om Te Zien’. De fans schudden massaal aan de mobilhome en het werd angstaanjagend voor Koen Wauters en Kris Wauters.
Hun begeleider Jacky had een idee. Hij kroop achter het stuur van de mobilhome en reed weg, met alle fans erachteraan.
“Ik ga ze laten lopen tot ze doodop zijn', gierde hij. Langzamerhand gaven de meesten op. De rit is geëindigd in de persoonlijke tuin van Bobbejaan. Met nog tien compleet uitgeputte fans. We hebben die een handtekening of een foto gegeven en zijn via die tuin veilig naar huis gegaan. Die mobilhome stond vol krassen, hé. Mensen hadden daar echt met hun nagels aan gekrabd”, lachen ze in Het Laatste Nieuws.