Kristel Verbeke: “Als ik moet kiezen, kies ik die”
De Kastaars waren dit jaar bijzonder spannend voor Kristel Verbeke. Zij maakte dit jaar maar liefst 3 keer kans op een award.
Zo kon de Kastaar voor Nieuwkomer van het jaar winnen met K3 Originals, die van Nieuwkomer van het jaar maar dan met ‘WinWin’ en ook nog eens die voor mediapersoonlijkheid van het jaar. Maar had Kristel geen lichte voorkeur voor een van de Kastaars?
“Als ik ‘mediapersoonlijkheid’ zeg, dan denkt dat de lading over alle programma’s heen. Als ik dan echt moet kiezen, dan kies ik die”, lacht ze in een interview aan Showbizz Tv.
De award van mediapersoonlijkheid van het jaar is dan ook de enige prijs die ze niet met iemand zou moeten delen. Want waar zou die van ‘Nieuwkomer van het jaar’ dan moeten staan.
“Kiezen is natuurlijk niet leuk, maar als ik dan toch echt moet kiezen, zou die prijs wel leuk zijn geweest.”

