.
Kurt Rogiers en Ruben Nicolai

Kürt Rogiers: “Ik ben daar intensief mee bezig geweest” 

Hij zocht een bezigheid 

Kürt Rogiers en Ruben Nicolaï zijn terug met een vierde seizoen van ‘Lego Masters’. Toen het eerste seizoen nog op televisie moest verschijnen, deed Kürt al een opvallende uitspraak.

Als we hem mochten geloven, dan zou Lego opnieuw gaan boomen. De presentator kreeg gelijk, want Lego werd opnieuw razend populair.

“Het is ongelooflijk hoeveel mensen mij komen vertellen dat ze Legobouwers zijn, zelfs mensen van wie ik het nooit had verwacht”, lacht hij in Dag Allemaal.

Voor veel mensen was Lego een ideale bezigheid tijdens de pandemie. Zelf zocht Kürt een bezigheid in iets anders.

“Op TikTok zag ik volwassen mannen tekeningen inkleuren. Ik wilde dat ook proberen, en ben er een tijdje intensief mee bezig geweest. Maar daar heb ik nu geen tijd meer voor. Ik krijg nog altijd veel kansen, dat maakt mij gelukkig. Ik zou onrustig worden als mijn agenda morgen leeg zou zijn.”

Bio van Kürt Rogiers en Ruben Nicolai