.
Len Neefs
dinsdag 20 oktober 2026 12:00

Len Neefs: “Het staat nog in de kinderschoenen”

Misschien ooit

Wie denkt aan een leven als model, denkt misschien ook wel aan veel glamour en glitter. Maar Len Neefs kan bevestigen dat het modellenleven minder glamoureus is dan iedereen denkt.

“Misschien kan je als high-fashionmodel later goed je kost verdienen, maar voor mij staat alles voorlopig nog in de kinderschoenen. Ik betaal alles zelf. Het is vooral een investering in ervaring en kansen, én een echt avontuur. Ik hou ervan om mezelf uit te dagen”, zegt hij in Story.

En vaak wordt het modellenwereldje ook wel geassocieerd met feestjes, drank en ook druks. Maar ook dat valt goed mee bij Len.

“Ik rook niet, gebruik geen drugs en ben gestopt met alcohol drinken. Ik noem mezelf vaak een opa. Ik zit 's avonds liever thuis met een filmpje en een thee.”

Het enige nadeel aan wonen in het buitenland is dat Len zijn familie vaak moet missen. Maar gelukkig kan er vaak gebeld worden en is de familie Neefs heel trots op hem.

“Mijn mama is in de jaren 80 zelf model geweest. Het is leuk om nu in haar voetsporen te treden. Mijn kaaklijn en blik heb ik dan weer van mijn papa. Eigenlijk beleef ik dit avontuur dankzij de goede genen van mijn ouders.”

Bio van Len Neefs

Meer Over:

Len Neefs