Manu Van Acker: “Het kan heel cru zijn”
Verborgencamerashows zijn altijd heel populair geweest. Op VTM is er nu ‘Het Complot’, gepresenteerd door Manu Van Acker. Daarin worden kandidaten onopgemerkt aan elkaar gekoppeld.
“Verborgencamerashows kunnen cru zijn, maar hier doen we alles voor de goede zaak: de liefde. We creëren de perfecte omstandigheden om de vonk te doen overslaan, van een bloemetje dat ogenschijnlijk toevallig op het goede moment op de juiste plek belandt of de lievelingscocktail van een kandidaat die wel getimed in de strijd wordt gegooid. En op het moment suprême wil je dat het allemaal precies in de plooi valt”, zegt Manu in Humo.
Het programma gaat over de liefde en Manu, die nog steeds vrijgezel is, heeft er door het programma twee tegenstrijdige inzichten aan over gehouden.
“De liefde is wel degelijk maakbaar, én ze laat zich niet forceren. Je kunt je best doen om mensen samen te brengen die elkaar anders nooit zouden ontmoeten, je kunt hen een bepaalde richting uitsturen, de boel orkestreren, en daar kan iets moois uit voortkomen. Alleen: als het er niet in zit, dan zit het er écht niet in.”