.
Martine Prenen
zondag 14 september 2025

Martine Prenen: “Je mag de realiteit niet uit het oog verliezen”

Het gebeurt soms snel

Martine Prenen probeert altijd positief in het leven te staan, maar ze heeft ook afgezien. Het is niet altijd allemaal even evident geweest. In haar job nu probeert ze anderen ook mee te geven dat je moet leven en niet overleven.

“Natuurlijk mag je de realiteit niet uit het oog verliezen. Ik ben een groot voorstander van intuïtie en aanvoelen. Krijg je het gevoel dat iemand niet oké is, dan wil dat iets zeggen. Maar soms zorgt ons onderbewustzijn misschien te snel voor een rode vlag, omdat we te veel meemaakten”, zegt ze in Gazet van Antwerpen.

Martine Prenen is één van de gedupeerden in de zaak Snelders. Zij is een van de vrouwen die slachtoffer werd van de voyeur en die klacht heeft ingediend tegen hem.

“Hij leek jarenlang een goede vriend en ik verloor uit het oog dat er ook zieke mensen zijn. Meneer Snelders heeft een ziekte die beschadigend is voor anderen. En zelfs na zijn veroordeling denkt hij dat het niet zo erg is. Het toont een groot gebrek aan schuldinzicht.”

Bio van Martine Prenen

Meer Over:

Martine Prenen