zaterdag 20 april 2013
Minister van Media Ingrid Lieten opent Week van de Radio van Q-music
Volgende week zal Minister van Media Ingrid Lieten elke dag een nieuw radiostation officieel inhuldigen op Q-music.
Van maandag (22 april) tot en met vrijdag (26 april) wordt Q-music elke dag even ‘on hold’ gezet. Er komen vijf nieuw radiostations in de plaats, elk met een ander thema.
Minister Lieten: “Ik ben verheugd over dit initiatief. Persoonlijk kijk ik vooral uit naar Q-Fiësta Tropical en Q-100 % Vlaams. Ik kan het alleen maar toejuichen dat Q-music Vlaamse muziek op de voorgrond gaat plaatsen.”
De vijf programmaschema’s
Op maandag gaat Q-Rock Classics van start. Axl Peleman presenteert het Rockalfabet en Wim Oosterlinck trakteert Live vanuit café De Kroeg op de Oude Markt in Leuven.
Op dinsdag wordt Q-Fiësta Tropical geïntroduceerd. Ornelis en Rogiers ontvangen dan in hun Café Tropical zomerse artiesten als Jody Bernal, Belle Perez en Coco Jr. En om 15.00u presenteert Jolien Roets vanop Mambo Beach in Curaçao de TROP 30, een lijst met de grootste tropische hits aller tijden.
Stef Wauters presenteert op woensdag News Hour op Q-Talkradio. Daarin gaat hij dieper in op de actualiteit van de dag. Wim Oosterlinck laat die dag samen met belmeisje Joke van de Velde de luisteraar aan het woord en Showbizz Bart presenteert z’n eigen entertainment show.
Q-Easy Listening gaat op donderdag van start. Op deze zender staan sfeervolle muziek en ‘rustig genieten’ centraal.
Q-100 % Vlaams is de afsluiter van de Week Van De Radio. Wim Oosterlinck en Miguel Wiels draaien dan op verzoek en Ornelis en Rogiers presenteren Best of Tien Om Te Zien. Een live show vanop de Belgium Pier in Blankenberge met optredens van Alana Dante, Bart Herman, Christoff, Danny Fabry, Laura Lynn, Lisa Del Bo, Luc Steeno, Get Ready, Good Shape, Gunther Neefs, Mama’s Jasje en Yves Segers.