.
Miss Angel en James Cutler
zaterdag 19 april 2025

Miss Angel: “Het kan altijd beter en groter” 

Ze heeft ambities 

Velen hadden nog nooit van Miss Angel gehoord toen ze verscheen in ‘Dancing With The Stars’. Nochtans werd ze in 2021 al een rijzende ster genoemd.

We zijn nu vier jaar later en de hiphopster weet niet of ze nog altijd een rijzende ster wil zijn of toch al verder wil staan.

“Ik weet het niet zo goed. België is tegelijk groot en klein, ik denk dat ik dankzij 'Dancing With The Stars' bij een breder publiek bekend zal worden - ik was meteen heel enthousiast toen ze belden. Ik heb zeker internationale ambities, ik ben al eens op Times Square te zien geweest als vrouwelijke Spotify-artiest van de maand, dat was zo opwindend! Ik vind dat ik al iets bereikt heb, maar het kan altijd beter en groter”, geeft ze eerlijk toe in Dag Allemaal.

Wie Miss Angel een beetje volgt heeft al verschillende kanten van haar gezien. Het ene moment is ze stoer, het andere moment heel vrolijk.

“Ik heb beide kanten in mij, het is zeker geen act. Ik ben een heel positieve, opgewekte persoon, maar ik kan ook heel fierce en badass zijn. En ik weet wanneer ik welke kant van mezelf naar boven moet brengen.”