Natalia kondigt zomertour aan
Natalia met In My Blood Summer Tour de zomer door.
Waar 2015 nog als voorbereiding gold met de releases van de hitsingels Smoking Gun en You are so beautiful, gaat 2016 het jaar van de bevestiging worden. Een nieuw album, terug van weggeweest als coach in The Voice en een nieuwe spetterende zomertour, het zit er allemaal aan te komen!
De In My Blood Summer Tour verwijzend naar de naam van Natalia's lang verwachte en fonkelnieuw album (gepland voor release in maart 2016), geeft alles weer waar Natalia echt voor staat .... Muziek stroomt als bloed door Natalia's aderen en performen voor haar fans is de ultieme adrenaline rush voor deze popster, she was simply born to do this. Natalia trapt haar tour op 24 juni af in Deinze en komt nadien onder andere in Tervuren, De Panne, Tollembeek, Aalst, Dessel, Kortenaken, Waregem, Oostende, Hasselt, Gent en Antwerpen.
Tim Pijpen, Managing Director van Nextar Artist Management & Booking Agency: Dit is nog maar de eerste reeks concerten die we aankondigen, er komen nog data bij op de concertagenda. Veel organisatoren komen nu - ondanks het weer de afgelopen dagen - uit hun winterslaap; een artieste als Natalia - met een half miljoen verkochte albums, dubbel zoveel verkochte tickets voor haar concerten en meer dan 20 awards op haar naam is nu eenmaal een trekker op elke affiche, ze is een echte publiekslieveling”
