Natalia: “Niet moeilijk om te kiezen”
Wie Natalia deze zomer aan het werk wil zien, die heeft niet veel keuze. Ze staat op slechts drie grote festivals en was eenmalig aanwezig bij ‘Tien Om Te Zien’. Ze wil deze zomer veel tijd vrij maken voor haar kinderen.
“Voor mij voelt Tien Om Te Zien altijd een beetje als thuiskomen. Ik heb al zoveel keren op dit iconische podium mogen staan en koester die mooie herinneringen. En wat er vooral leuk aan is: er is tijd om eens een babbeltje te slaan met de collega's”, zegt ze in Story.
Geen nieuwe single dus deze zomer, maar dat heeft ze voor het miniconcert bij ‘Tien Om Te Zien’ ook niet nodig. Zij weet het publiek ook te entertainen met enkele klassiekers.
“Het was niet moeilijk om er drie uit te pikken. Ik heb vooral gekozen voor songs met een goede beat, want er staan danseressen mee op het podium.”
