.
Niels Albert in De Verraders
zondag 30 november 2025

Niels Albert: “Ik dacht er veel meer over na”

In tegenstelling tot nu

Niels Albert is een echte Bourgondiër. Maar toen hij nog een topsporter was, mocht hij niet zomaar alles eten waar hij zin in had. Nu hij de topsport achter zich heeft gelaten, kan hij wel genieten van lekker eten.

“Sinds ik gestopt ben met koersen in 2014 is mijn eetpatroon fel veranderd. Vroeger dacht ik meer na over wat ik at. Het was allemaal wat strenger. Nu ligt dat anders. Als ik zin heb in frieten of een pita haal ik dat gewoon”, zegt hij in Primo.

Lekker eten betekent helaas ook vaak dat je heel snel bijkomt. En dat is de voorbije jaren ook gebeurd bij Niels.

“Als actieve sporter woog ik amper 66 kilo. Ik was heel slank. Zodra ik meer begon te genieten van het leven kwamen er vanzelf wat kilo's bij. De laatste maanden let ik bewuster op mijn voeding en ben ik afgevallen. Al zal ik een goed stuk vlees of glas wijn nooit laten staan.”

Bio van Niels Albert

Meer Over:

Niels Albert