.
Bart Kaell
zondag 8 oktober 2017

Nieuwe single Bart Kaëll komt uit recent album

Nu zit hij 'Hoog boven de bergen'


Bart Kaëll stelde donderdag bij Gert Late Night zijn gloednieuwe single ‘Hoog boven de bergen’ voor. Met deze instant meezinger haalt Bart alweer meteen hoge rotatie op Radio 2 en tal van lokale radio’s. Bij deze opvallende en kwaliteitsvolle ambiance hit hoort natuurlijk ook een videoclip. Deze kun je vanaf nu bekijken op YouTube en zal ook regelmatig te zien zijn op MENT. Voor de clip trok Bart naar basischool De Duizendpootrakkers in Opwijk en dat leverde vrolijke en kleurrijke beelden op.

Zomer na zomer scoort deze Vlaamse grootheid een hit, de afgelopen jaren waren dat ‘Het Is Feest’, ‘Zeg Hallo’, ‘C’est Si Bon’ en met zijn laatste zomersingle ‘Op m’n fiets’ stond hij de afgelopen weken nog in de hoogste regionen van de Vlaamse Ultratop 50. Deze week staat het lied trouwens nog steeds op nummer 4!

‘Hoog boven de bergen’ staat op Bart zijn meeste recente studio album ‘Bart Kaëll – In ’t nieuw’. Het album werd in de lente van dit jaar gereleased en werd meteen top 3 in de Belgische album 40 lijst van Ultratop.