Nono Wauters bezorgt ouders slapeloze nachten
Nono Wauters treedt in de voetsporen van zijn vader Koen door deel te nemen aan Special Forces, iets wat de jonge knaap meteen zag zitten zo blijkt uit een interview in Story.
“Uiteraard heb ik het op voorhand even bij mijn ouders gecheckt of ze het een goed idee vonden”, gaat Nono van start. “'Als jij dat wilt doen, moet je ervoor gaan', zeiden ze. Achteraf hebben papa en mama me wel verteld dat ze veel slapeloze nachten hebben gehad toen ik daar in Estland zat. Papa had zelfs meer stress de week dat ik weg was dan toen hij zelf deelnam.”
Contact met het thuisfront was tijdens deze week dan ook niet mogelijk aangezien de gsm’s moesten ingeleverd worden, iets waar Nono aanvankelijk wel bang voor was. “Want ik zit redelijk vaak op mijn gsm. Maar eigenlijk heb ik die periode zonder smartphone als heel positief ervaren. Ik heb het niet gemist, misschien ook omdat er geen tijd voor was. Maar zo'n digitale detox: ik zou het meteen opnieuw doen.”