Oude bekende duikt terug op in Familie
Na een afwezigheid van meerdere jaren krijgen de kijkers van 'Familie' eerstdaags Quinten (Maxime De Winne) weer in de VTM-soap te zien. Na een verblijf in de gevangenis komt Quinten weer in beeld en dat enkele maanden nadat Hanne (Margot Hallemans) ook weer in de soap opdook.
Quinten keert in de aflevering van woensdag 4 november terug in de reeks, die aflevering staat ondertussen op VTM Go+. Showbizzsite.be was in juli al op de hoogte van de terugkeer van Quinten, toen werden de scènes die eerstdaags op tv komen namelijk opgenomen. Dat Quinten terugkeert is absoluut geen toeval, dankzij zijn aanwezigheid zal er een groot geheim boven water komen drijven. Wat er precies gaat gebeuren? Daarover gaan wij nog even zwijgen, maar spraakmakend zal het zeker en vast worden. Wij zijn nu al benieuwd naar de (teleurgestelde) reacties op sociale media.
Of Quinten lang in de soap te zien zal zijn? Ook daarover geven wij nog niets prijs. Kijken maar, van maandag tot en met vrijdag op VTM.