Patrick Onzia: “Opnieuw iemand die veel jonger is”
Patrick Onzia straalt en dat heeft hij te danken aan zijn nieuwe liefde, de 26 jaar jongere Esther. Ze wonen op tien kilometer van elkaar en zij geeft les op de school waar zijn zoontje Bas les volgt.
Eindelijk heeft Patrick het geluk weer gevonden, na 4 moeilijke jaren na zijn scheiding met de 22 jaar jongere Aagje.
“Opnieuw iemand die veel jonger is, ik weet het. Maar liefde overwint alles. En Aagje was pas 23 toen ik haar leerde kennen, dit is toch anders”, zegt hij in Dag Allemaal.
De twee leerden elkaar kennen dankzij een reis naar Tenerife. Daar waren ze toevallig allebei op reis toen ze aan de praat raakten.
“In Westhaven Bay, een vakantieresort waar veel Vlamingen komen. Ik was er met mijn mama en m'n jongste zoon, Esther was er ook met haar familie. Het was uiteindelijk zelfs Basje die ons bij elkaar heeft gebracht, omdat hij haar herkende als juffrouw op zijn school.”

