Red Sebastian: “Daarmee kan je mij verleiden”
De zomer is goed gestart voor Red Sebastian. Eurosong winnen dat deed hij niet, maar hij is nu wel genomineerd voor Radio 2 Zomerhit met zijn nieuwe single ‘Slay’.
De zomer betekent voor Seppe Herreman ook het seizoen waarin hij een terrasje kan doen, samen met zijn vrienden en het liefst met een rode cocktail in de hand.
“Bier lust ik niet en witte wijn vind ik ook niet te drinken. Een glas rode wijn bij een goed stuk vlees kan ik wel appreciëren. Maar als ik een terrasje doe, heb ik het liefst een cocktail, zo zoet mogelijk. Al vind ik bitter ook lekker. Met een gin-tonic of een Aperol kan je mij eveneens verleiden”, lacht Red Sebastian in Dag Allemaal.
Een cocktail kan Seppe wel smaken, maar hij heeft geen alcohol nodig om een feestje te bouwen of in de sfeer te komen. Hij kan zich ook perfect amuseren zonder alcohol.
“Het is de gezelligheid die telt voor mij. Sinds ik professioneel met muziek bezig ben, let ik erop dat ik niet te veel alcohol drink, want dat is slecht voor de stem. Al ga ik wel af en toe eens graag all the way, als ik weet dat ik de week nadien geen optredens heb. Op de Gentse Feesten wil ik met mijn vrienden toch eens goed uitgaan en de zon zien opkomen op de Grasmarkt.”