.
Red Sebastian
zaterdag 10 mei 2025

Red Sebastian: “We hadden iets speciaals in handen”

Spannend!

Toen Red Sebastian zijn inzending voor het Eurovisiesongfestival instuurde, had hij nooit gedacht dat hij ook effectief naar Bazel zou mogen gaan voor België. Iedereen is laaiend enthousiast over het nummer en zijn deelname.

“Ik hoopte het natuurlijk dat mensen enthousiast zouden zijn. We wisten dat we iets speciaals in handen hadden. Toch bleef het spannend, want ik moest het opnemen tegen zeven fantastische talenten met cv’s die een stuk langer zijn dan dat van mij. Neem nu Jelle , de ex-zangeres van Lasgo , een goede vriendin. Zij heeft al een hele carrière achter zich. Ik wist dat ik hard zou moeten werken”, zegt hij in Feeling.

Zijn nummer ‘Strobe Lights’ gaat over jezelf verliezen in het feestgedruis. Seppe heeft moeten leren om de dingen af en toe los te laten.

“Ik ben een perfectionist en kan zelfs na een geslaagd optreden ieder foutje aanduiden. Ik moet mezelf er dus vaak aan herinneren om dingen los te laten en dat lukt het best tijdens een nachtje stappen met mijn vrienden. Zo’n nacht waarvan je het begin kent, maar niet het einde – dat zijn de meest memorabele momenten.”

Bio van Red Sebastian

Meer Over:

Red Sebastian