
Roel Vanderstukken: “Moeilijke tijden”
Het beroep van acteur is een heel onzeker beroep. Je weet nooit of je de volgende dag nog werk zal hebben of niet. Meespelen in een soap geeft je als acteur gelukkig wat meer zekerheid.
“Het zijn moeilijke tijden. Wat mensen er ook van denken: je mag het beroep van acteur niet onderschatten. We leven tenslotte in Vlaanderen, niet in Hollywood. Daarom heb ik een paar weken geleden - gewoon in mijn hoofd, zonder toeters en bellen - stilgestaan bij het feit dat ik al 25 jaar professioneel aan de slag ben, zonder grote downs”, zegt Roel in Primo.
In die tijd is Roel ook papa geworden van twee zonen. Maar er zit toch een leeftijdsverschil van zo’n 4 jaar tussen de twee jongens.
“Het leeftijdsverschil tussen mijn twee zonen was niet gepland. Tussen de geboorte van Toots (14) en Ramses (9) zitten meer dan vier jaar en dat is het gevolg van een paar miskramen. Ik stond op het punt de hoop op te geven, maar Anne-Sophie wilde heel graag een tweede kindje.”